gelişmiş Arama

MERSİN ERDEMLİ’DE DENİZ MANZARALI MAKİLIFE REZİDANS VİLLALARI

Favori
Arama sonuçlarınız

Genel Bakış

  • Güncellendi:
  • Kasım 21, 2022

Açıklama

Mersin İlinin Erdemli ilçesi Arkıt yaylasında, 1400 rakımda yaşam yeniden başlıyor. Aileniz ile birlikte doğanın eşsiz güzelliği içinde güven içerisinde yaşayın. Erdemli’ye 15 dakikalık mesafede, doğa ile konforu yaşamanız için, sizi konut sahibi olmaya ve huzura ortak olmaya davet ediyoruz.

Mersin Erdemli’de lüks villa ve dairelere sahip ormana ve doğaya açılan, deniz manzaralı rezidans villalar.

Proje, Erdemli Arkıt mevkinde, hastane ve okullara yakın denize 15 dk mesafededir. Doğa ile iç içe, çocuk oyun alanları, spor salonu, yüzme havuzu, Türk hamamı, sauna ve alışveriş yerleri ile 30.000m2 alanda yer almaktadır.

Makilife villa ve residans daireleri modern akıllı sistemlere sahiptir. Her villaya özel bahçe ve 24 saat güvenlik bulunmaktadır.

SALON – AMERİKAN MUTFAK

  • ALAN:
  • 25 X 35

Oturma odası bir evde bulunması gereken, aile bireylerinin ev içinde genelde bir arada bulundukları, genelde televizyon izlenen, bazen ise okuma, aile sohbetleri ve bunun gibi aktivitelerin gerçekleştirildiği ortamlardır.

Günümüz modern ev ve apartman dairelerinde oturma odası yavaş yavaş, misafir odası ya da salon da denilen odaların yerini almaya başlamıştır. Oturma odaları genelde koltuklar, sehpalar, masa ve kitaplıklardan oluşur. Maki Life ise sizlere 4 farklı tipte salon sunmaktadır. Daire tiplerine göre salonlar ve boyutları değişmektedir.

Emlak Kimliği: 21043
Alt Yapı
Merkezi Isıtma

Benimle irtibata geçin

    Karşılaştırma Listesi

    Serap Okuducu